مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: جریان رسانه‌ای انقلاب اسلامی در استان مرکزی از وحدت و انسجام خوبی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی، حجت‌الاسلام مهدی عباسی در اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر استان مرکزی با اشاره به وجود مادران شهدا اظهار داشت: مادران شهدا سرشار از حکمت و احساس هستند که اجازه هیچ گونه وارد شدن خدشه ای از سوی دشمن را نمی دهند.

وی افزود: تفکر اسلام ناب محمدی در جهان گسترش یافته است و تولید محتوا در قالب یک نهضت ترجمه، کادرسازی تشیع، نهادسازی با توجه به ظرفیت های کشور و جریان‌سازی فکری و فرهنگی تمدنی امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در جریان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به داشتن طرح های راهبردی گفت: در نبرد فرهنگی و نرم رسانه‌ها، فعالان رسانه‌ای پیشگام هستند و قلم برای حق علیه باطل و جمهوری اسلامی استفاده می شود.

حجت الاسلام عباسی خاطرنشان کرد: رسانه جبهه حق نیازمند یک نقشه راهبردی است چرا که این نبرد لحظه به لحظه در جریان است و قطعا این توهم نیست و برای زمین گیری جهان اسلام هزاران رسانه و سایت نوشتاری، دیداری و شنیداری در تلاش هستند تا ما به اهداف خود نرسیم و صدای انقلاب اسلامی و اهل بیت شنیده نشود.

وی بیان کرد: به آینده امیدوار هستیم چرا که آینده از آن حزب الله است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری ما بیشترین همگرایی را در سپاه و بسیج دیدیم و دو بعد دستاوردها و نواقص وجود دارد که رسانه های معاند با ابزار خود این نواقص را چند برابر می کنند و دستاوردها را نیز کتمان می کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی افزود: باید دستاوردها را به جوانان جهان اسلام نشان دهیم و نواقص را با همت مدیران، مسئولان و فعالان فرهنگی برطرف کنیم.