اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی
مؤسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی،حجت الاسلام دکتر مهدی عباسی  مدیرکل تبلیغات اسلامی در دیدار با حجت الاسلام واحدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: هم‌افزایی و تعامل بین نهادهای انقلابی یک ضرورت است که این امر بین این دو اداره کل نسبت به گذشته مضاعف خواهد شد.

حجت الاسلام دکتر مهدی عباسی افزود: ضرورت است کارگروه مشترکی بین تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان برای تربیت منابع انسانی،تولید محتوا و تشکیل شبکه تبلیغی با برنامه های مشترک تشکیل شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی تربیت نیروی انسانی کارآمد را مهم دانست و ادامه داد: برای خنثی سازی دسیسه های دشمنان ،تربیت کادر مجرب از جمله اولویت های مهم است که باید نهاد انقلابی با جدیت پیگیری کنند.

وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی و دیگر نهادهای انقلابی همچون اوقاف و امور خیریه با برنامه ریزی های مشترک فرهنگی و تبلیغی می توانند برای تحقق اسلام ناب قدم های ارزشمندی  را بردارند خاطرنشان کرد: ما مفتخر هستیم که خدا عمرمان را در نهضت تبلیغی صرف کرده است لذا برای تحقق فعالیت فرهنگی با تمام وجود تلاش خواهیم کرد.